SUBARU XV 4X4

 

SUBARU XV 4X4

 

XV

SUBARU XV 4X4

 SUBARU XV  רכב 4X4 הנמכר בישראל!

לקחת את הילדים לבית הספר, להספיק להגיע לעבודה, קניות, חוגים, חברים…
עם סובארו 4X4 XV  העיצוב החדש והמהפנט יכניסו פלפל לשגרת היום שלך
אין גבול לחוויות: בין אם זה טיול בהרים, פסטיבל מוזיקה בחיק הטבע או סופ"ש מפנק של נופי הגליל.

חיי החברה, הקריירה, התשוקות והתחביבים שלך עומדים לקבל זריקת אדרנלין.

אז היכנס לסובארו 4X4 XV החדש שלך ותהנה מהמוזיקה.

טכנולוגיהSUBARU XV 4X4

SUBARU XV 4X4

SUBARU XV 4X4 בטיחות

בטיחות
5 כוכבי בטיחות במבחני הריסוק של אירגון Euro NCAP
סובארו 4X4 XV החדש מציג את רף הבטיחות הגבוה ביותר בעולם הרכב. החשיבה המקורית, התכנון המתקדם והטכנולוגיות החדשניות הביאו לכך שזכה לציון של 5 כוכבים במבחני הריסוק המחמירים של אירגון Euro NCAP – הציון הגבוה ביותר שניתן לקבל במבחן זה.

שדה ראיה

שדה ראייה
כדי למנוע את הסכנה, אתה חייב לראות אותה מתקרבת. שדה הראייה של סובארו 4X4 XV החדש מתוכנן כדי להעניק לנהג את המודעות הגדולה ביותר לסביבתו. תנוחת הישיבה הגבוהה, יחד עם עיצוב סביבת הנהג הכוללת חלונות צד משולשים, מצמצמים את מרבית השטחים המתים ומשפרים את שדה הראייה. בנוסף, מצלמת הנסיעה לאחור בדגם ה- PREMIUM מעניקה לך מבט ברור עוד יותר על כל מה שחבוי מאחוריך.

SUBARU XV 4X4 מסגרת

מסגרות חיזוק לתא הנוסעים
תא הנוסעים מחוזק באמצעות מסגרות חיזוק בצורת טבעת, מהגג דרך הדלתות והעמודים ועד לרצפת הרכב. תכנון זה מסייע להסיט ולפזר את אנרגיית הפגיעה בעת התנגשות הרחק מיושבי הרכב. המסגרות של סובארו 4X4 XV החדש עשויות פלדה בעל חוזק מתיחה גבוה, לחוזק וקשיחות אידאלית מצד אחד, וקלות משקל מן הצד השני.

בקרת יציבות

מערכת בקרת יציבות דינמית
מערכת בקרת היציבות הדינמית היא השומר הבלתי נראה שלך בנהיגה. באמצעות מערך חיישנים מתקדמים, היא מנטרת ומנתחת את התקדמות הרכב בהתאמתה לכיוון שבחרת מאחורי ההגה. אם צמיג מתחיל להחליק, או שהרכב סוטה מקו הנסיעה המתוכנן בעקבות פנייה חדה, המערכת מתאימה את חלוקת המומנט של מערכת ה- AWD , את הספק המנוע ואת הבלימה של כל גלגל בנפרד, כדי לשמור על כיוון הנסיעה הרצוי.

SUBARU XV 4X4

תכנון חכם

תכנון חכם להגנה מקסימאלית
בסובארו, אנחנו עושים מעל ומעבר כשמדובר בבטיחות שלך ושל יקיריך. לכן, במקרה של התנגשות חזיתית, מנוע הבוקסר ותיבת ההילוכים של סובארו 4X4 XV החדש מתוכננים לקרוס מטה, כדי למנוע חדירה לתוך תא הנוסעים, ולהגן עליך טוב יותר.

מושבים

מושבים, חגורות בטיחות וכריות אוויר SRS
בנהיגה, לא תמיד הכל בשליטתך. בדיוק עבור אתם מקרים, מצויד ה- 4X4 XV החדש שלך במערכות הגנה פאסיבית מעולות: חגורות הבטיחות הקדמיות מתכווננות לגובה וכוללות מותחני קדם האוחזים את הנוסעים בבטחה במקומם.

קטלוג ומפרט טכני XV
ספר רכב XV
שינוי גודל גופנים
WhatsApp דברו איתנו