מכונית המנהלים B4

סובארו ירושלים שמעון ברזילי

<h2סובארו ירושלים שמעון ברזילי>h2>

Subaruy-B4-nwe

    B4 מכונית המנהלים המפוארת

עבדת מספיק קשה במשך שנים רבות מדי. זה הזמן שלך ליהנות יותר מהחיים. תעשה יותר דברים שאתה אוהב. תצטיין במקצוע שלך. חקור את תחומי העניין שלך. לך עם התשוקות שלך. המכוניות של סובארו מתוכננות לחבר את הכול יחדיו, כדי שתוכל ליהנות במשך זמן רב יותר מהדברים החשובים בחיים יחד עם ה B4- שלך. עם טכנולוגיה התומכת בחיים שלך בשילוב תחושה ספורטיבית המסייעת לך ליהנות מהם ועמידות לטווח הארוך, ה B4- ערוכה לאפשר לך להטביע את חותמך האישי.

טכנולוגיה:

בטיחות

מערכת בקרת יציבות
מערכת בקרת יציבות מבקרת ומנתחת באמצעות מערך של חיישנים את התנהגות המכונית כדי לדעת אם היא מתקדמת בנתיב הרצוי לנהג.
ראות משופרת
תכננו את המסגרת כך שהיא תגדיל את שדה הראייה שלך ותצמצם את השטחים המתים. הוספנו חלונות משולשים קדמיים ומראות צד המותקנות על הדלתות כדי להקטין את השטחים המתים מלפנים לשיפור שדה הראייה לפנים.
מסגרות חיזוק דמויות טבעת
מסגרות החיזוק דמויות הטבעת מחזקות את תא הנוסעים מהגג, דרך הדלתות והעמודים ועד לרצפה. תכנון זה מסייע להסיט ולפזר את אנרגיית הפגיעה הרחק מהנוסעים במקרה של התנגשות. הוא גם תורם לחיזוק והפחתת משקל השלדה, דבר המוביל להגנה משופרת ומחוזקת.
מערך הגנה על תא הנוסעים
כל אחד מהדגמים של סובארו עושה מעל ומעבר כשמדובר בבטיחות שלך. במקרה של התנגשות חזיתית, מנוע הבוקסר של סובארו ותיבת ההילוכים של ה B4- מתוכננים כך שלא יחדרו לתוך תא הנוסעים, כדי להגן עליך.
מושבים, חגורות בטיחות וכריות אוויר SRS
כל דגמי ה B4- כוללים כסטנדרט כריות אוויר 2* SRS קידמיות, כריות אוויר 2* SRS קידמיות-צידיות, כריות אוויר 2* SRS וילונות וכרית אוויר 2* SRS לברכי הנהג. חגורות הבטיחות הקידמיות עם כיוון גובה כוללות מותחני-קדם המרסנים את הנוסעים בחוזקה למושב ומגבילי עומס המפחיתים את כוחות השיא המופעלים על אזור החזה.
חלוקת מומנט אקטיבית
בשעת פניה, מפעילה מערכת חלוקת המומנט האקטיבית את הבלמים ומעבירה פחות מומנט לגלגלים הפנימיים ומומנט רב יותר לגלגלים החיצוניים. הדבר תורם לביצוע פניות חדות ולהתנהגות כביש מדויקת יותר. בשילוב עם מערכת בקרת יציבות הרכב, היא מסייעת למנוע ממך מצבים מסוכנים ומעניקה לך תחושת ביטחון מעודדת.

סובארו ירושלים שמעון ברזילי

לקטלוג ולמפרט טכני לחץ כאן

ספר רכב B4

שינוי גודל גופנים
WhatsApp דברו איתנו